Ľan predpraný - mentolový

Kód: 3516
Akcia
Neohodnotené
€13,99 –32 %
mentolová 022
€13,99 –32 % €9,50
Skladom (>5 m)

Certifikovaný 100% ľan so šírkou 140cm a gramážou 255g/m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš 100% prírodný ľan so šírkou 140cm a luxusnou gramážou 255g/m2 je vhodný na rôzne krajčírske projekty, ako napríklad ľanové šaty, ľanové oblečenie, ľanové obrusy, ľanové závesy, ľanové obliečky a iné.

 

Každý kúsok látky je predpraný- stonewashed. Stonewashing vytvára unikátne efekty na povrchu látky. Môže to zahŕňať jemné otierania alebo farebné variácie, čo dáva látkam osobitý a vintage vzhľad.

Ľanová látka je známa svojou schopnosťou termoregulácie. To znamená, že predpraný ľan má schopnosť prispôsobiť sa teplote okolia. V teplých podmienkach ľan chladí pokožku, pretože absorbuje a odvodzuje vlhkosť, čím vytvára príjemný pocit chladu. V chladných podmienkach ľan udržuje teplo, pretože jeho vlákna tvoria izolačnú vrstvu.

Ľanové vlákno má prirodzenú schopnosť absorbovať vlhkosť a rýchlo ju odvádzať. To znamená, že predpraný ľan môže absorbovať pot a udržiavať pokožku suchú.

Ľan má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, ktoré môžu pomáhať eliminovať alebo minimalizovať rast baktérií a mikróbov na povrchu textílie. To môže byť dôležité pre alergikov, ktorí sú citliví na niektoré mikroorganizmy.

Ľan má hypoalergénne vlastnosti, čo znamená, že nespôsobuje alergie. Jeho vlákna sú hladké a nemajú hrubé textúry, ktoré by mohli dráždiť citlivú pokožku.

Ľan je považovaný za ekologicky udržateľný materiál, ktorý minimalizuje svoju ekologický stopu v porovnaní s niektorými inými textilnými vláknami. Taktiež ľanové látky sú recyklovateľné, čo znamená, že ich možno znovu využiť alebo tým, že sú úplne rozložiteľné sa ľan dá kompostovať.

Certifikáty :

OEKO-TEX Standard 100 class I.

GOTS

Global Recycled Standard

Organic 100 content standard

 

Ošetrovacie symboly

    

 

Farba látky sa môže líšiť v závislosti od nastavenia monitora  alebo zariadenia.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ľan a ľanové látky
Hmotnosť: 0.357 kg